Google+
Program animacji TV

Przegląd filmowy

Nauka animacji

O animacji...

"Czerń jest tajemnicą. Światło wydo-
bywa z niej tylko fragmenty. Kino jest dla mnie spotkaniem ze światłem i mrokiem."

                                          Piotr Dumała

Polecamy wywiad z artystą w Magazynie Filmowym 4/32 (kwiecień) 2014

4. StopTrik International Film Festival

Aktualności » 4. StopTrik International Film Festival

2014-10-20

Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych StopTrik  zaprasza na kolejną, już
4 edycję. Rok 2014 dla StopTrikIFF obfituje w wydarzenia odbywające się w aż trzech różnych lokalizacjach. Festiwalowe weekendy w inspirującym Mariborze, malowniczych Niepołomicach i wyjątkowym Bielsku-Białej wypełnią niezapomniany program filmowy, warsztaty animacji, spotkania z twórcami, koncerty i imprezy. 

Po wielkim mariborskim sukcesie, który miał miejsce 03-05.10.2014, pragniemy zaprosić wszystkich wielbicieli stop motion, amatorów filmów animowanych, bywalców klubów filmowych i entuzjastów alternatywnych wydarzeń kulturalnych oraz wszystkich, którym leży na sercu kreatywna zabawa, aby wzięli udział w niepołomickich wydarzeniach słoweńsko-polskiego StopTrik IFF!W Niepołomicach czekać na Was będziemy z dwoma bogatymi programami konkursowymi - „Międzynarodowy Konkurs Stop Motion” oraz „Konkurs Pogranicza” - składają się z widowiskowych, lecz niekoniecznie komercyjnych krótkich filmów animowanych zrealizowanych po 1 stycznia 2012. W tym roku przyznane zostaną trzy Grand Prix, ponieważ w każdym z festiwalowych miast widzowie zasiądą na miejscu jurorów i zdecydują o werdykcie StopTrik 2014

Poza tym StopTrik IFF z najwyższą przyjemnością zaprezentuje specjalne selekcje przygotowane przez nasze partnerskie festiwale - Supertoon International Animation Festival (Šibenik, Chorwacja), PAF Festival of Film Animation (Ołomouniec, Republika Czeska) i O!PLA Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji.

Zupełnym novum dla StopTrik IFF jest „Trik Show”, czyli platforma komunikacji stworzona z myślą o entuzjastach animacji stop motion ze wszystkich stron sieci. „Trik Show” to zbiór krótkich filmów prezentujących rady i podpowiedzi oraz intrygujące triki stosowane przez animatorów.

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia festiwalowe!

Zapraszamy serdecznie!

Kontakt:

www.stoptrik.eu, stoptrikfestival@gmail.com

www.facebook.com/StopTrikFestival

 

Olga Bobrowska, Dyrektor Festiwalu

olga.bielanska@gmail.com, +48536256157

Michał Bobrowski, Dyrektor programowy

mch.bobrowski@gmail.com, +48533101312

Sabina Psuj, PR

sabinapsuj@gmail.com, +48721287017

Zródło:
materiały prasowe

  • Dodaj link do:
  • facebook.com