Google+
Program animacji TV

Przegląd filmowy

Nauka animacji

O animacji...

"Czerń jest tajemnicą. Światło wydo-
bywa z niej tylko fragmenty. Kino jest dla mnie spotkaniem ze światłem i mrokiem."

                                          Piotr Dumała

Polecamy wywiad z artystą w Magazynie Filmowym 4/32 (kwiecień) 2014

Animacje na festiwalu “kilOFF”

Aktualności » Animacje na festiwalu “kilOFF”

2014-10-14

X Festiwal Filmów Niezależnych “kilOFF” 

Z sentymentem spoglądamy w przeszłość, za nami już 9 edycji festiwalowych! Wielkimi krokami zbliża się X jubileuszowa, na którą już dziś serdecznie zapraszamy. Po raz kolejny inicjujemy, organizujemy i tworzymy festiwal, konkurs, warsztaty, koncerty i wszelkie działania okołofestiwalowe. A z okazji naszego skromnego jubileuszu, szykujemy coś zupełnie niesamowitego!

Od 16 do 18 października w Katowicach będzie rządził FILM! W ramach tego święta zaplanowaliśmy szereg akcji: Malutkie Animacje- będące efektem remiksowania tekstów, zdjęć, czy muzyki udostępnianych w internecie przez różnych twórców, Blok kreskówkowy „Cartoon Hangover”, Wideosesje z kilOFFem oraz Etiudy studenckie- prezentacje filmów podopiecznych Wydziału Radia i Telewizji, które już odniosły wielkie sukcesy na wielu konkursach filmowych.

W ciągu trzech dni festiwalowych pojawi się również blok filmów niskobudżetowych oraz dziesięciu tych, które zostały wybrane drogą naboru i powalczą o nagrodę główną i nagrodę publiczności. W jury festiwalu zasiądą osoby o niebywałej wiedzy filmowej, dużym doświadczeniu i z wyjątkowym spojrzeniem na kino.

Dla tych, którzy chcieliby bardziej aktywnie uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu, przygotowaliśmy dwa bloki warsztatowe, z montażu, postprodukcji, ze światła oraz z dźwięku. To nie koniec niespodzianek. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów muzyki. Festiwalowe wydarzenia uświetnią koncerty dwóch zespołów: Coats (folk) oraz Moth’s Mouth ( funk/r&b/pop). 

Szczegóły na na www.kiloff.art.pl

 

Źródło:
materiały prasowe

  • Dodaj link do:
  • facebook.com