Google+
Program animacji TV

Przegląd filmowy

Nauka animacji

O animacji...

"Czerń jest tajemnicą. Światło wydo-
bywa z niej tylko fragmenty. Kino jest dla mnie spotkaniem ze światłem i mrokiem."

                                          Piotr Dumała

Polecamy wywiad z artystą w Magazynie Filmowym 4/32 (kwiecień) 2014

O!PLA 2014 - zgłoszenia do konkursu

Aktualności » O!PLA 2014 - zgłoszenia do konkursu

2013-12-02

Wszystkich tych, którzy chcieliby swoje filmy poddać ocenie ogólnopolskiej publiczności, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, który organizowany jest w ramach 
II Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA 2014.

Do konkursu przyjmowane są filmy animowane skierowane do widzów dorosłych, zrealizowane przez polskich twórców pomiędzy 1. stycznia 2012 roku, a 31. grudnia 2013 roku, w dowolnej technice animacyjnej (w tym filmy kombinowane posiadające co najmniej 50% sekwencji animowanych), o czasie trwania nie dłuższym niż 30 minut (włącznie z napisami końcowymi). 

Konkurs odbędzie się w dniach 21 marca – 31 maja 2014 roku w kilkunastu miejscowościach na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Jurorami w konkursie będą wszyscy widzowie uczestniczący w projekcjach konkursowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2014.

Podczas pierwszej edycji, festiwal odwiedził 20 miast i Pacanów. O!PLA zarażała widzów pasją do polskiej animacji organizując projekcje filmowe, warsztaty animacji oraz spotkania z artystami. Z niecierpliwością czekamy na program II edycji festiwalu:)

Głównym organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA jest Animation Across Borders.

Więcej informacji na temat konkursu, regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na oficjalne stronie festiwalu www.polskaanimacja.pl

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com