Google+
Program animacji TV

Przegląd filmowy

Nauka animacji

O animacji...

"Czerń jest tajemnicą. Światło wydo-
bywa z niej tylko fragmenty. Kino jest dla mnie spotkaniem ze światłem i mrokiem."

                                          Piotr Dumała

Polecamy wywiad z artystą w Magazynie Filmowym 4/32 (kwiecień) 2014

Plenerowe warsztaty animacji w Krakowie!

Aktualności » Plenerowe warsztaty animacji w Krakowie!

2013-06-12

EKOANIMOWANIE – plenerowe warsztaty animacji poklatkowej dla dzieci i młodzieży.

Grupa Krakowskie Filmowisko działająca przy Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży zaprasza na plenerowe warsztaty animacji poklatkowej.

 

To idealna okazja na poznanie podstawowych zasad animacji i wykonanie swojego pierwszego filmu! Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu, a na uczestników czeka:

tworzenie rysunkowych scenariuszy (storyboardów), wykonywanie rekwizytów i scenografii z wykorzystaniem naturalnych i recyklingowych materiałów, cyfrowa fotografia poklatkowa oraz praca przed komputerem, czyli montaż filmu.

Warsztaty odbywać się będą w dniach od 08.07 do 12.07 w godz. Od 09:00 do 12:00 przy ul. Szerokiej 16 w Krakowie.

Podsumowaniem pięciodniowych warsztatów będzie wielkie finał w Ogródku Poppera, w trakcie którego zaprezentowane zostaną zrealizowane animacje.

Wakacyjne Ekoanimowanie to przedsmak tego co przygotowało Krakowskie Filmowisko w ciągu roku szkolnego. Dla zainteresowanych czeka cykliczny, dwumiesięczny program spotkań pod okiem filmowca i plastyka.

Pierwszy cykl zajęć organizowany będzie w każdy wtorek, od 17 września do 19 listopada 2013, w pracowni SCKM, przy ul. Szerokiej 16. ZAPISY JUŻ TRWAJĄ!

Szczegółowe informacje na temat warsztatów można uzyskać pisząc na adres warsztaty.sckm@gmail.com lub dzwoniąc pod nr tel. 12 42129 87.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com